Вернуться

"Скіпофіт "Чоловічий"" мультиактивний екс.250мл"

Зображення продукту
-18%
Є в наявності
Артикул:4240

Виробник: НАТУРОТЕРАПІЯ

Кількість:
Стара ціна 180 00 грн
Нова ціна 148 50 грн
Описание

«Чоловічий» – мультиактивний екстракт загальної дії, застосовується як косметичний засіб для розтирань, масажу, фіто-і паросаун та як допоміжний засіб для прийняття скипидарних ванн (залмановим).
Має загальнозміцнюючу, тонізуючу та стимулюючу дію, завдяки збалансованому поєднанню скипидару живичного та масляних екстрактів рослин, що входять до його складу. Підвищує опірність організму до несприятливих факторів довкілля. Сприяє розгладжуванню зморшок, відновлює тургор шкіри у чоловіків, насичує її вологою, уповільнюючи процеси старіння. Присутні у складі засобу екстракти копієчника забутого та еспарцету посівною підвищують м'язовий тонус, відновлюють життєві сили, покращують чоловічу силу, сприяють збереженню чоловічого здоров'я.

Уповільнює процеси старіння шкіри у чоловіків
Тонізує та стимулює кровотік у м'язах
Підсилює статеву активність

Спосіб застосування:

Місцеві ванни на проблемні області: розчинити 5-10мл (1-2ч.л.) екстракту в ємності з гарячою водою (t=40°С), закрити кришкою і ретельно збовтати до фарбування води в білий колір, потім влити отриманий розчин у зручну ємність із 5–10 літрами води (t=36–38°C). Тривалість ванни – 15 хв., після чого шкіра висушується рушником.

 

Допоміжний засіб для скипидарних ванн (за Залмановим): мультиактивний екстракт «Релакс» додають у ванну з Білої емульсії або Жовтого розчину «Скіпофіт» по 5-10мл (1-2ч.л.), попередньо розчинивши і збовтавши його в невеликій кількості (t=40°C). Об'єм ванни – 200л, тривалість процедури – 15 хв., температура води – 36°С.

 

Склад: скипидар живичний, масляні екстракти трав: бадану товстолистого, безсмертника піщаного, зізіфори клиноподієподібної, левзеї сафлороподібної, родіоли рожевої, копієчника забутого (червоний корінь), лопуха великого.

 

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук