"Бути разом з природою в індустрії міста, бути щасливим і крокувати прямо, незважаючи на стреси і турботи, зберегти природну красу без хірургів і косметологів – ось що означає бути красивим і здоровим сьогодні. І в цьому ми з задоволенням Вам допоможемо!"

Цінності компанії:

 • Турбота про інтереси партнерів;
 • Відкритість, довіра і розуміння;
 • Постійне вдосконалення і готовність до змін;
 • Розвиток персоналу компанії.

Історія компанії

Компанія ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" успішно працює на українському ринку з 2002 року, як компанія-дистриб'ютор. За цей період підприємство зарекомендувало себе надійним постачальником якісної, фірмової продукції, гідним партнером і конкурентом на фармацевтичному ринку України, заслужило визнання фахівців і споживачів.

ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" активно розвивається, збільшуючи товарообіг, ретельно відстежуючи останні тенденції та новітні розробки світового фармацевтичного ринку, розширює асортимент і оптово-роздрібну мережу по всій території України.

Політика компанії в області якості

Ми пропонуємо широкий асортимент дієтичних добавок та лікувальної косметики, для виробництва якого використовується тільки натуральна природна сировина рослинного, мінерального та тваринного походження. Всі інгредієнти проходять ретельне тестування в лабораторіях, що дозволяє гарантувати безпеку і якість отриманої продукції.

Висока якість продукції підтверджена на території України необхідним пакетом документів: висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо безпечності препаратів, звітом про результати проведення клінічних випробувань, дані про фармакологічні властивості препаратів і т. д.

Про компанію

Компанія ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" є одним з найбільших імпортерів БАД, лікувальної косметики та засобів по догляду за порожниною рота в Україні, надійним постачальником високоякісної продукції провідних виробників з Болгаріїї, Індонезії, Італії, В'єтнаму, Китаю, Польщі, Казахстану, Киргизстану.

ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" має широку клієнтську мережу по всім регіонам країни. Основним принципом діяльності компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий рівень сервісу, включаючи доставку замовлення в будь-яку точку України і надання необхідних консультацій з усіх виникаючих питань щодо продукції.

У асортименті компанії ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" більше 2000 найменувань продукції.

Компанія ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" володіє сучасним складом загальною площею понад 2000 кв. м., на якому впроваджено нові логістичні системи управління товарним потоком, що дозволяє раціонально використовувати складську площу і збільшувати продуктивність праці. Компанія володіє власним автопарком, з допомогою якого здійснює безперебійну доставку товарів по всій території України.

Наша компанія зацікавлена в постійному розширенні клієнтської бази. Ми готові запропонувати широкий перелік асортименту, вигідну цінову пропозицію, гнучкі умови оплати, знижок і поставок для потенційних партнерів: аптек, оптових фірм і т. д.

 

Маркетинг компанії

Успіх будь-якої компанії в просуванні продукції на ринку полягає у плануванні ефективної, плідної, масштабної маркетингової програми.

Компанія прагне бути ближче до своїх споживачів, настійно враховувати їх побажання і рекомендації. При цьому ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" використовує різні типи реклами: PR-статті, листівки, фірмові сувеніри, ТБ реклама і т. д.

Так, PR-статті розміщуються в найбільш читаних, а також спеціалізованих газетах і журналах. Крім того, компанія ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" систематично проводить промо в аптеках, акції по просуванню продукції в торгових відділах, спрямовані на інформування споживачів про новинки, як спільно з виробниками, так і власними силами. Завдяки налагодженій результативною зворотного зв'язку з споживачами заходи проводяться з максимальною ефективністю.

Для зворотного зв'язку з споживачем, встановлена компанією гаряча телефонна лінія по Україні. Кожному дзвінку приділяється належна увага, споживач може отримати повну інформацію від спеціаліста з питань, які його цікавлять.

Компанія ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" - це:

 • Найбільший імпортер дієтичних добавок в Україні;
 • Надійний постачальник високоякісної продукції;
 • Двадцятирічний досвід роботи по всій території України;
 • Більше 110 постачальників з 10 країн світу;
 • Професійний штат;
 • Широкий асортимент;
 • Якісний сервіс;
 • Конкурентні ціни.

Успіх компанії ТОВ "Синерджи Хелс Фарм" – це досягнення всієї команди, націленої на єдиний позитивний результат! Завдяки професіоналізму, якості та ефективності роботи наша компанія встигла завоювати великий авторитет у споживачів.