"Бути разом з природою в індустрії міста, бути щасливим і крокувати прямо, незважаючи на стреси і турботи, зберегти природну красу без хірургів і косметологів – ось що означає бути красивим і здоровим сьогодні. І в цьому ми з задоволенням Вам допоможемо!"

Цінності компанії:

Турбота про інтереси партнерів;

Відкритість, довіра і розуміння;

Постійне вдосконалення і готовність до змін;

Розвиток персоналу компанії.

Історія компанії

Компанія "БАД - АЛТАЙ" успішно працює на українському ринку з 2002 року, як компанія-дистриб'ютор. За цей період підприємство зарекомендувало себе надійним постачальником якісної, фірмової продукції, гідним партнером і конкурентом на фармацевтичному ринку України, заслужило визнання фахівців і споживачів.

ТОВ "БАД - АЛТАЙ" активно розвивається, збільшуючи товарообіг, ретельно відстежуючи останні тенденції та новітні розробки світового фармацевтичного ринку, розширює асортимент і оптово-роздрібну мережу по всій території України.

Політика компанії в області якості

Ми пропонуємо широкий асортимент дієтичних добавок та лікувальної косметики, для виробництва якого використовується тільки натуральна природна сировина рослинного, мінерального та тваринного походження екологічно чистих районів гірського Алтаю. Всі інгредієнти проходять ретельне тестування в лабораторіях, що дозволяє гарантувати безпеку і якість отриманої продукції.

Висока якість продукції підтверджена на території України необхідним пакетом документів: висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо безпечності препаратів, звітом про результати проведення клінічних випробувань, дані про фармакологічні властивості препаратів і т. д.

Про компанію

Компанія "БАД - АЛТАЙ" є одним з найбільших імпортерів БАД, лікувальної косметики та засобів по догляду за порожниною рота в Україні, надійним постачальником високоякісної продукції провідних виробників, лідерів російського ринку, таких як: "Евалар", "R. O. C. S.", "Інститут Натуротерапії", "Діод", "Малаві", "Фарм-Ефект", "БиоКонтур", "Екосвіт", і т. п. Продукція даних виробників добре відома, користується великою популярністю і зарекомендувала себе як продукція вищої якості, як на українському, так і на світовому ринках. Також компанія співпрацює з вітчизняними партнерами, фірмами з Індонезії, Італії, В'єтнаму, Китаю, Польщі, Білорусії.

ТОВ "БАД-АЛТАЙ" має широку клієнтську мережу по всім регіонам країни. Основним принципом діяльності компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий рівень сервісу, включаючи доставку замовлення в будь-яку точку України і надання необхідних консультацій з усіх виникаючих питань щодо продукції.

У асортименті компанії "БАД - АЛТАЙ" більше 2000 найменувань продукції.

Компанія «БАД-АЛТАЙ» володіє сучасним складом загальною площею понад 2000 кв. м., на якому впроваджено нові логістичні системи управління товарним потоком, що дозволяє раціонально використовувати складську площу і збільшувати продуктивність праці. Компанія володіє власним автопарком, з допомогою якого здійснює безперебійну доставку товарів по всій території України.

Наша компанія зацікавлена в постійному розширенні клієнтської бази. Ми готові запропонувати широкий перелік асортименту, вигідну цінову пропозицію, гнучкі умови оплати, знижок і поставок для потенційних партнерів: аптек, оптових фірм і т. д.

Найбільші партнери компанії ТОВ "БАД - АЛТАЙ"

На сьогоднішній день компанія "БАД - АЛТАЙ" є дистриб'ютором всіх найбільших вітчизняних виробників БАД, а також більшості зарубіжних фармацевтичних компаній.

Нашими партнерами є найбільші виробники, що діють як на вітчизняному, так і на зарубіжному ринках: ЗАТ «Евалар»; "R. O. C. S."; Natur Produkt Zdrovit (Польща); ВАТ «Діод»; ТОВ «Інститут Натуротерапії».

Маркетинг компанії

Успіх будь-якої компанії в просуванні продукції на ринку полягає у плануванні ефективної, плідної, масштабної маркетингової програми.

Компанія прагне бути ближче до своїх споживачів, настійно враховувати їх побажання і рекомендації. При цьому "БАД - АЛТАЙ" використовує різні типи реклами: PR-статті, листівки, фірмові сувеніри, ТБ реклама і т. д.

Так, PR-статті розміщуються в найбільш читаних, а також спеціалізованих газетах і журналах. Крім того, компанія "БАД - АЛТАЙ" систематично проводить промо в аптеках, акції по просуванню продукції в торгових відділах, спрямовані на інформування споживачів про новинки, як спільно з виробниками, так і власними силами. Завдяки налагодженій результативною зворотного зв'язку з споживачами заходи проводяться з максимальною ефективністю.

Для зворотного зв'язку з споживачем, встановлена компанією гаряча телефонна лінія по Україні. Кожному дзвінку приділяється належна увага, споживач може отримати повну інформацію від спеціаліста з питань, які його цікавлять.

Компанія БАД-АЛТАЙ - це:

Найбільший імпортер дієтичних добавок в Україні;

Надійний постачальник високоякісної продукції;

Дев'ятирічний досвід роботи на всій території України;

Більше 110 постачальників з 10 країн світу;

Професійний штат;

Широкий асортимент;

Якісний сервіс;

Конкурентні ціни.

Успіх компанії "БАД - АЛТАЙ" – це досягнення всієї команди, націленої на єдиний позитивний результат! Завдяки професіоналізму, якості та ефективності роботи наша компанія встигла завоювати великий авторитет у споживачів.