Все про дьоготь

Березовий дьоготь - це унікальний продукт, який отримують з деревини берези шляхом сухої перегонки. Завдяки цій процедурі, утворюється речовина з високою концентрацією лікувальних компонентів.

У медицині застосовують березові сік, кору, листя і, звичайно ж, дьоготь. Ця речовина визнано цілющим в традиційній медицині багатьох країн і не втрачає своєї популярності, незважаючи на те що має досить різкий і сильний запах.

Склад березового дьогтю:
Так як дьоготь готується з деревини, то в його складі присутні всі речовини, що містяться в ній. З медичної точки зору цінність в складі дьогтю мають такі речовини: гваякол, смолисті сполуки, фітонциди, фенол, смоли, толуол, креозоли, діоксібензол, ксилол і органічні кислоти. Всі ці компоненти, комплексно впливаючи на організм людини, здатні рятувати від багатьох недуг, швидко поліпшуючи стан хворого.

Від яких захворювань показаний дьоготь:
Спектр дії березового дьогтю на організм людини досить широкий, і тому цей продукт активно застосовують зовнішньо. Зовнішнє застосування дьогтю показано для позбавлення від багатьох шкірних захворювань. Найчастіше ліки на основі цього продукту призначають при екземі, лишаях, діатезі, пролежнях, облисінні, себореї, псоріазі. Знімаючи свербіж і усуваючи запалення, березовий дьоготь дозволяє швидко відновити нормальний вигляд шкіри, знищити грибки і бактерії. Окремо варто виділити регенеруючу дії дьогтю, завдяки чому його можна з високою ефективністю використовувати для позбавлення від гнійних, погано загоєних ран і трофічних виразок, з якими лікарі не завжди можуть впоратися традиційними способами терапії.

Знайшов березовий дьоготь своє застосування і в косметології як засіб для позбавлення від вугрової висипки, чорних крапок і омолодження шкіри. Під його впливом відбувається звуження пор і їх очищення, а також усунення інфекції, що викликає вугрі. Омолоджуючий ефект досягається за рахунок того, що в місці нанесення дьогтю відбувається різке посилення місцевого кровообігу, і клітини шкіри починають отримувати в більшій кількості кисень і поживні речовини. Під впливом дьогтю можна позбутися навіть від глибоких мімічних зморшок, що дуже важливо для жінок у віці після 40 років, коли без правильного догляду шкіра швидко старіє.
Крім цього, е варто забувати і про те, що дьоготь ефективно виводить зовнішніх паразитів - вошей і бліх. Досить просто вимити голову дігтярним милом або шампунем з дьогтем, щоб воші і гниди зникли повністю. Якщо ж застосувати мило з дьогтем для тварин, то за 1 купання можна позбавити їх від бліх перед тим, як одягати захисний нашийник.
Березовий дьоготь є унікальним природним засобом, про який не слід забувати.


Купити Дьоготь від Синерджи Фарм Груп можна за посиланням в аптеках від 76 грн
https://tabletki.ua/uk/Деготь-березоый/1016296/ 

носимо підбори без судом

Сьогодні, наявність високих підборів в жіночому взутті здається нам цілком звичним. Однак, всі ми знаємо наскільки складно цілий день ходити в такому взутті та що при цьому приходиться відчувати.

ВІТАМІН D – ВІТАМІН СОНЦЯ, МОЛОДОСТІ ТА ЖИТТЯ!

ВІТАМІН D – ВІТАМІН СОНЦЯ, МОЛОДОСТІ ТА ЖИТТЯ!

Біломаг допоможе зміцнити нерви та пам'ять!

Ми зараз з вами переживаємо тяжкий період, тому час від часу можемо відчувати нервове напруження, стрес, втрату концентрації, роздратованість та послаблення пам'яті!

Дивитися все