У 40 років життя тільки починається!

Починаючи з другої половини XX століття, все більш актуальною і обговорюваною темою стає профілактика старіння. За останні десятиліття добробут людей покращився, збільшилася тривалість життя.
Однак тенденція до збільшення тривалості життя послужила причиною того, що багатьох жінок на порозі зрілого віку хвилюють делікатні питання про здоров'я, ставити які буває не завжди зручно. Наприклад, як позбутися від симптомів клімаксу. Несподівані приливи жару, підвищена пітливість, перепади артеріального тиску, головні болі, дратівливість, плаксивість, розлади сну - ці прояви заважають в повсякденному житті.
 
Оскільки кожна жінка на певному етапі життя вступає в клімакс і переживає пов'язані з ним зміни, природно, напрошується питання: вибрати той вид лікування, який забезпечить безпеку і оптимальну якість життя. Так згідно з опитуваннями, близько 80% населення вважають за краще приймати лікарські засоби, що містять природні рослинні компоненти.
 
Одним з таких фітозасобів є МЕНОСТОП - натуральний продукт рослинного походження спрямований на нормалізацію функціонування репродуктивної системи жінки, збереження її здоров'я, працездатності та загального самопочуття з урахуванням фізіології жінки та інтенсивності ритму життя.
 
Формула засобу розроблена з урахуванням потреб жіночого організму і містить комплекс соєвих ізофлавонів, що відносяться до групи фітоестрогенів. Як це можна припустити з назви, ці речовини за своєю структурою схожі на головні гормони жіночого організму - естрогени.
 
Це дозволяє частково компенсувати різкий дефіцит гормональних речовин в організмі жінки та може бути рекомендований з метою:
• Усунення симптомів менопаузи
• Зменшення гарячих припливів
• Покращення емоційного фону
• Нормалізації сну
• Уповільнення процесів зовнішнього старіння
 
Придбати «Меностоп» можна на сайті за 186,98 грн. або в найближчій аптеці.
 
Меностоп для жінок в період менопаузи
 
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Без ГМО.