Рослина, яка витримала вибух в Хіросімі

Гінкго білоба — не просто дерево. Воно може ефективно регенерувати. Ця якість дає можливість рослині спокійно витримувати морозний зимовий період і навіть катаклізми.

Відомо, що дерева гінкго не тільки витримали Льодовиковий період та сумнозвісний вибух в Хіросімі, а й відновили свою листкоподібну хвою за кілька місяців.

Витяжка з рослини має схожу дію на органи й системи людини. Регулярний прийом добавок з листя і насіння унікального дерева нормалізує процеси жирового, водного обміну в організмі, покращує мікроциркуляцію крові, цілюще впливає на судини та капіляри.

Рослинні засоби з екстракту гінкго благотворно впливають на пам'ять, допомагають краще сконцентруватися, усувають неприємні симптоми, супутні порушення мозкового кровообігу: біль у голові, шум у вухах, запаморочення.

Унікальна рослина є потужним антиоксидантом. Тому засоби з гінкго білоба рекомендовані до прийому при зниженні зору в літньому віці, а також погіршенні пам'яті при травмах голови.

Тому, якщо відчуваєте нервове напруження, стрес, втрату концентрації, роздратованість та послаблення пам'яті – допоможе Біломаг Форте Медівіт.

Завдяки своїм складовим (Екстракт Гінкго Білоба, Магній, Вітамін В6) Біломаг Форте Медівіт сприяє:
✔️покращенню пам'яті та уваги
✔️зменшенню збудливості та роздратованості
✔️стійкості до стресів

Для профілактики Біломаг Форте Медівіт рекомендовано приймати:
Повнолітнім людям, які живуть у забрудненому міському середовищі.
Тим, хто регулярно відчуває нервове напруження, стрес, — щоб заспокоїти нервову систему, розслабитися.
Спортсменам — у періоди активних тренувань і змагань.
Учням і студентам — під час підготовки та складання іспитів, заліків.
Людям, чия робота безпосередньо пов'язана з напруженою фізичною або розумовою активністю, — щоб підтримувати мозкову діяльність.
Літнім людям — для запобігання проблем із зором, слухом, концентрацією уваги.

Дізнатися детальну інформацію та обрати найближчу аптеку
https://bilomag.com.ua 

Знижка Парасофтін на Розетка

Зустрічайте на Розетка - грандіозний прайсопад на пілінг-носочки Парасофтін

З Днем святого валентина!

У любові є початок і немає кінця❤️ У день святого Валентина кохання розквітає особливо яскраво, дарує нові емоції, сповнює серце захопленням???? І ці почуття настільки красиві, що хочеться обійняти весь світ і закричати: "Я люблю тебе!" І у відповідь почути рідний голос: "Я теж!" Мрійте, бажайте і все у вас вийде, якщо ви по-справжньому любите. Зі святом! З Днем Святого Валентина!

Дивитися все