Вернуться

Фурацилін-Віола порошок косметичний по 1 г №10 в пак.

Зображення продукту
Новинка
Є в наявності
Артикул:100004858

Виробник:

Кількість:
Нова ціна 56 69 грн
Описание

Склад

1 пакет містить нітрофуразону (нітрофуралу) – 20 mg (мг), натрію хлорид.

Опис

Гігієнічний та профілактичний засіб місцевого застосування для догляду за слизовою оболонкою ротової порожнини. Засіб має антисептичні та дезінфікуючі властивості.

Спосіб застосування

Зовнішньо у вигляді водного 0,02 % розчину. Для приготування водного розчину 1 пакет порошку розчинити в 100 ml (мл) гарячої води. Використовувати розчин в теплому вигляді або охолодженим до кімнатної температури. Полоскати ротову порожнину 3-4 рази на день протягом 7-10 днів.

Протипоказання

Індивідуальна гіперчутливість до компонентів порошку, алергічні дерматози. Не використовувати для дітей віком до 3 років. Щодо застосування засобу дітьми, вагітними жінками, літніми людьми, алергіками – перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Не допускати проковтування засобу. При випадковому попаданні в очі необхідно негайно і ретельно промити їх водою. Тільки для зовнішнього застосування!

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С та відносній вологості повітря не вище 75 % у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

10 пакетів по 1 g (г) або 20 пакетів по 1 g (г).

Не є лікарським засобом.

Упаковка

10 пакетів по 1 г в картонній коробці.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук