Вернуться

Маска медична н/стерильна 3-шарова № 50

Є в наявності
Артикул:100004539

Виробник:

Кількість:
Нова ціна 50 62 грн
Описание

Медична маска тришарова (1 упаковка - 50 шт) - простий та доступний засіб захисту, призначений для громадського застосування. Виріб чудово пропускає повітря і зручно сидить на обличчі, забезпечуючи користувачеві комфортне дихання та мовленнєве спілкування.

Завдяки наявності фільтруючого шару мельтблаун досягається високий рівень захисту від небезпечних мікроорганізмів і мікрочастинок навіть найменшого діаметра.

Маска медична на резинках тришарова одноразова зручно фіксується на носі за рахунок вбудованого регульованого наносника і тонкої гнучкої пластини у верхній частині виробу. Завушна петля зроблена з м'якого гіпоалергенного матеріалу, який акуратно прилягає до шкіри в завушній ділянці, не викликаючи дискомфорту та не натирає.

Правила використання маски медичної трьох шарів розроблені ВООЗ.

- не можна чіпати виріб, що знаходиться на обличчі руками. Щоб зняти або поправити маску, слід ретельно вимити руки з милом і обробити розчином або гелем, що містить антисептик.
- виріб необхідно надіти таким чином, щоб він щільно закривав область носа та рота, не залишаючи зазорів.
- Зберігати маску слід у сухому темному місці.
Важливо! Тришарова медична маска застосовується одноразово протягом 1-3 годин. Після закінчення цього часу виріб необхідно замінити.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук