Вернуться

Мумійо очищене 0,2 г таблетки № 30

Є в наявності
Артикул:100002912

Виробник: АРОНІЯ ФАРМ

Кількість:
Нова ціна 70 03 грн
Описание

Мумійо – органо-мінеральний продукт природного походження, чудовий загальнозміцнюючий засіб, що увібрав в себе величезну кількість гумінових кислот.

Очищене мумійо – темно-коричнева в’язка клейка маса, розм’якшується теплотою рук,  має специфічний запах і гіркий смак, розчиняється у воді з невеликим осадом. Мумійо містить близько 28 хімічних елементів, 30 макро- і мікроелементів, 10 оксидів металів, 6 амінокислот, ряд вітамінів, ефірні масла, бджолина отрута, смоловидна речовина. Питання про походження мумійо досі остаточно не з’ясоване. Існують гіпотези про його походження з природних бітумів, виділень тварин, продуктів виділень диких бджіл, лишайників і грибів, соку арчі і шовковиці.

Рекомендації щодо застосування: може бути використане як дієтична добавка в раціонах дієтичного харчування, рекомендоване лікарем як загальнозміцнюючий засіб при травмах, вивихах і розтягненнях, для прискорення процесів регенерації кісткової тканини при переломах, профілактики остеопорозу.

Спосіб застосування: дітям старше 12 років і дорослим по 1 таблетці 2-3 рази на добу, попередньо розчинивши в молоці, воді, соку. Тривалість прийому – 25 днів. При необхідності прийом можна повторити.

Дієтичну добавку не слід вживати як заміну повноцінного раціону харчування.

Склад 1 таблетки: мумійо очищене – 0,2 г.

Енергетична цінність 100 г продукту: 140 ккал.

Харчова цінність 100 г продукту: білки – 24,1 г, жири – 2,22 г, вуглеводи – 5,7 г.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук