Вернуться

Гіалосін 30мл

Є в наявності
Артикул:100004530

Виробник: ЕКОМЕД

Кількість:
Нова ціна 63 56 грн
Описание

Фітоконцентрат Гіалосин - інноваційний функціональний продукт виключно рослинного походження, є індуктором гіалуронової кислоти, що посилює секрецію синовіальної рідини, чим прискорює регенерацію кісткової та хрящової тканини.

Застосовується при:

- захворюваннях суглобів та хребта
- лікуванні захворювання суглобів та хребта
- як універсальний регенеруючий, загоюючий та омолоджуючий засіб
Дія: Гіалосин має регенеруючу, протизапальну дію. Прийом цього корисного фітоконцентрату покращує стан шкіри, підвищує еластичність зв'язок, покращує змащення суглобів, нормалізує роботу міжхребцевих дисків, зменшує відчуття скутості в області хребта та суглобів, покращує роботу периферичної нервової системи, підвищує витривалість та працездатність, зменшує витривалість та працездатність.

Важливість гіалуронової кислоти в організмі неможливо переоцінити, адже вона входить до складу сполучної, епітеліальної та нервової тканин. Є одним з основних компонентів позаклітинного матриксу, що міститься в багатьох біологічних рідинах (слині, синовіальній рідині («суглобовому мастилі»), яка виробляється в клітинах хрящової тканини).

Спосіб застосування та дозування: прийом по 1-2 чайні ложки на 100 мл води 1-2 рази на день. Для досягнення більш стійкого ефекту застосовують у комплексі з іншими фітоконцентратами та місцевою фізіотерапією.

Загальні протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Склад: водно-спиртові екстракти листя гінкго білоба, квітів каштана, плодів шипшини, коренів живокосту (окопника) та родіоли.

ТУ У 15.8-23732912-018:2016

Форма випуску: водно-спиртовий розчин.

Спосіб зберігання: 2 роки, зберігати в темному місці при t° + 15-25 °C.

Упаковка: флакон сонцезахисного скла 30 мл із крапельним клапаном.

Додаткова інформація: помутніння розчину або поява осаду не говорить про псування або втрату активності препарату.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук