Вернуться

Батончик кокосовий COCO BAR (Коко Бар) в молочній глазурі 40 г

Зображення продукту
Новинка
Є в наявності
Артикул:100004785

Виробник: ВІТАПАК

Кількість:
Нова ціна 13 07 грн
Описание

Батончик в білій кондитерській глазурі, на основі ніжної м'якоті кокоса від ТМ "COCO BAR" містить унікальний набір вітамінів: вітамін С, вітамін Е, вітаміни групи В, вітамін РР, а також основні елементи, необхідні для росту і правильного функціонування організму, що робить його корисним.

Активні компоненти

  • Кокосова м'якоть дуже живильна, відновлює сили та усуває м'язову втому.
  • Фолієва кислоти та вітаміни групи В важливі в обмінних процесах і для роботи імунної та нервової системи.
  • Вітамін С захищає організм від інфекцій, зміцнює капіляри, очищає печінку від токсичних речовин і організм від згубного впливу вільних радикалів.
  • Вітамін РР - компонент В-комплексу, що має вирішальне значення для вироблення енергії і підтримки благополуччя на багатьох рівнях, особливо для здоров'я серця і оптимального кровообігу.
  • Вітамін Е є фізіологічним антиоксидантом, надходження якого в організм безпосередньо пов'язано зі споживанням поліненасичених жирів.
  • Вітамін В5 (відомий ще як пантотенова кислота або пантотенат кальцію) бере активну участь в лікуванні різних дерматологічних проблем шкіри.
  • Вітамін В9 - це життєво необхідний водорозчинний вітамін, що бере участь в ряді важливих обмінних реакцій в організмі людини.
  • Вітамін В12 необхідний для вироблення травних ферментів і транспортування необхідних поживних речовин в клітини, а також з них.
  • Біотин допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові.
  • Магній позитивно впливає на регуляцію внутрішніх органів і згортання крові. Кальцій бере участь у процесах збудливості нервових тканин і скоротності м'язів.

Переваги

Містить в складі продукту 30% м'якоті кокоса, який сприятливо діє на нервову систему, оскільки містить у великій кількості магній, бор і бром. Також відповідає за відсутність депресії, тому що сприяє виробленню серотоніну і ендорфіну.

Вітамінний комплекс сприяє захисту клітин організму від окислювальних процесів, зниження ризику розвитку, надає підтримку для здоров'я і краси волосся, шкіри та нігтів.

Склад

Стружка кокосова (30%), глазур молочна кондитерська (цукор, жир рослинний кокосовий, молоко сухе знежирене, какао-порошок, емульгатор - лецитин, ванілін) - (18%), цукор, патока крохмальна кукурудзяна, молоко сухе знежирене, мінеральні речовини: кальцій карбонат (Са), кальцію фосфат (Р), магній оксид (Mg), залізо сульфат (Fe), вітамінний комплекс (0,05%): вітамін С, вітамін РР, вітамін Е, вітамін В5, вітамін В6, вітамін В2 , вітамін В1, фолієва кислота (вітамін В9), біотин (вітамін В7), вітамін В12).

Відгуки покупців
Залишити свій відгук