Вернуться

Жабій камінь бальзам активуючий д/тіла з олією рижика 50г

Зображення продукту
-1%
Є в наявності
Артикул:100001080

Виробник: РЕАЛКОСМЕТІКС

Кількість:
Стара ціна 26 73 грн
Нова ціна 26 40 грн
Описание

"ЖАБІВИЙ КАМІНЬ" - це бальзам на основі спеціально підібраних рослин, що використовуються в гомеопатії та народній медицині для оздоровлення та зміцнення суглобових та м'язових тканин.

"ЖАБІВИЙ КАМІНЬ" допомагає усунути локальні болі в суглобах і м'язах, сприяє швидкому відновленню кісткової та хрящової тканини в посттравматичний період, сприяє зменшенню м'язової напруги, відновлює обсяг активних рухів.

Жабник (чистяк) - багаторічна рослина сімейства лютикових, росте в сирих лугових місцях, давно і успішно використовується в гомеопатії. Плід жабника містить камедь, до складу якої входить найцінніший компонент - кальцієва сіль арабікової кислоти - потужний активатор мінерального (кальцієво-фосфорного) обміну і регулятор проникності тканин.

Рижик - олійна рослина сімейства хрестоцвітих. Виростає у високогірних луках Вірменії, Кавказу, Альп. Містить рекордну кількість вітаміну Е, найпотужнішого антиоксиданту, що захищає організм від руйнівної дії вільних радикалів, вітаміни А, Д, К, каротин, хлорофіл А та основні внутрішньоклітинні мікроелементи М та К, що сприяють розслабленню м'язів та активації ферментів, що регулюють вуглеводний обмін та енергітичні процеси на клітинному рівні.

Склад: вода; олія насіння рудика; емульгатор; масло рослинне; хондроїтин; диметикон; пропіленгліколь; вазелін; вищі жирні спирти; екстракт шабельника (водно-спиртовий); екстракт чистяку (водно-спиртовий); ліпосентол; метилпарабен; парфумерна композиція; хлорофіл (барвник).

бальзам наноситься легкими масажними рухами на шкіру тіла.

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук