Вернуться

Суперчистотіл косметичний Діас Альпійський 1,2 мл

Є в наявності
Артикул:100003147

Виробник: ДІАС-ГОЛД

Кількість:
Нова ціна 50 89 грн
Описание

СУПЕРЧИСТІВ «ДІАС»
У багатьох людей на шкірі є невеликі косметичні дефекти різного виду і розміру, яких дуже хочеться якнайшвидше позбутися. Пропонуємо Вам косметичну рідину «Суперчистотіл «Діас» для видалення ділянок шкіри, що ороговіли, сухих мозолів, бородавок, папілом. Дефекти шкіри усуваються практично безвісти. Ніколи не провокує появу нових.

Як виглядають бородавки? Утворення неправильної форми з шорсткою поверхнею. З'являються найчастіше на шкірі рук і стоп, хоча можуть розташуватися будь-де.

Папіломи. Виглядають як «крапельки» кольору нормальної шкіри, що висять на тонкій ніжці або сидять округлим «гудзиком». Утворюються на шкірі шиї, пахвових областей та під грудьми, рідше на інших ділянках шкіри. Папіломи, родички бородавок.

Сухі мозолі (натоптиші). Виглядають як мозолі. Утворюються через підвищену пітливість ніг, носіння незручного тісного взуття, набрякання ніг. Найчастіше утворюються на підошві та бічних поверхнях пальців ніг.

Для повного виведення бородавок, папілом та сухих мозолів достатньо 1 краплі рідини. Наносити аплікатором на ділянку з дефектом шкіри, не допускати розтікання рідини. Перед застосуванням Суперчистотілу здорову шкіру рясно змастити жирним кремом. Через 1-2 дні почнеться відлущування.

Не застосовувати рідину для догляду за шкірою обличчя!
Використовувати лише для індивідуального зовнішнього застосування.
Не застосовувати внутрішньо!
Родимки не виводити!
Бережіть від дітей!

Склад: Дистильована вода, гідрокарбонат натрію, хлорид натрію, гідроксид натрію.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ «СУПЕРЧИСТІВ ДІАС АЛЬПІЙСЬКИЙ»
Ознайомтеся з інструкцією, заходами безпеки перед застосуванням. Перед усуненням косметичних дефектів шкіри за допомогою косметичної рідини «Суперчистотіл ДІАС Альпійський» необхідно переконатися, що дефект є косметичний – бородавка, сухий мозоль або папілома. Змастити місце довкола косметичного дефекту дитячим кремом. Кришкою – маточкою нанести рідину на дефект шкіри. Рідина не втирати в шкіру! Після нанесення може відчуватись легке печіння! Зачекати до повного всмоктування чи висихання рідини. Поява темних точок на ділянці шкіри свідчить про початок процесу видалення дефекту, який закінчиться на 4-6 день.

Наносити:

Бородавка – по 1 краплі 1 раз на день, протягом 3 днів.
Сухий мозоль - по 1 краплі 1 раз на день, протягом 5 днів.
Суха папілома – по 1 краплі 1 раз на день.
Запобіжні заходи:

Будьте уважними при усуненні косметичних дефектів на обличчі! Не допускати розтікання та потрапляння косметичної рідини "Суперчистотіл ДІАС Альпійський" на суміжні з косметичним дефектом ділянки шкіри! Рідина не втирати в шкіру! У разі потрапляння косметичної рідини "Суперчистотіл ДІАС Альпійський" на суміжні ділянки шкіри слід їх промити проточною водою протягом 5-10 хв.

Зберігати при температурі від 0 до 40⁰С, при відносній вологості повітря не більше 75%, у сухому темному місці, без прямого потрапляння сонячних променів.

Для зовнішнього застосування! Родимки не виводити!

Рідина випускається у скляній пробірці на картонному планшеті.

Об'єм: 1,2 мл

Відгуки покупців
Залишити свій відгук