Вернуться

"Скіпофіт ""Омолоджуючий"" мультиактивний екс.250мл"

Зображення продукту
-21%
Немає в наявності
Артикул:4243

Виробник: НАТУРОТЕРАПІЯ

Кількість:
Стара ціна 180 00 грн
Нова ціна 141 90 грн
Описание

«Омолоджуючий» – мультиактивний екстракт загальної дії, застосовується як косметичний засіб для розтирань, масажу, фіто- та паросаун і як допоміжний засіб для прийняття скипидарних ванн (залмановим).
Рекомендований до застосування при передчасному старінні шкіри, ранній появі зморшок, пов'язаних із утрудненням мікроциркуляції. Сприяє посиленню кровотоку та покращенню обміну речовин у шкірі, посилює шкірне дихання та засвоєння шкірою кисню, а також сприяє розгладжуванню зморшок, відновленню тургору шкіри, насичує її вологою, уповільнює процеси старіння.
Екстракт «Омолоджуючий» захищає шкіру від шкідливого впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, сприяє виведенню шлаків, зміцнює захисну мантію шкіри.

Дія екстракту спрямовано збереження прекрасного зовнішнього вигляду незалежно від віку.

Уповільнює процеси старіння шкіри
Тонізує шкіру, насичує вологою
Покращує рельєф та структуру епідермісу.
Склад: cкипидар живичний натуральний (вищий сорт), масляні екстракти: ромашки аптечної, лабазника в'язолистого, бадану товстолистого, безсмертника піщаного, кореня кульбаби лікарської, зізифори клиноподієподібної, левзеї сафлороподібної.

Рекомендації щодо застосування:

Місцеві ванни на проблемні області: розчинити 5-10мл (1-2ч.л.) екстракту в ємності з гарячою водою (t=40°С), закрити кришкою і ретельно збовтати до фарбування води в білий колір, потім влити отриманий розчин у зручну ємність із 5–10 літрами води (t=36–38°C). Тривалість ванни – 15 хв., після чого шкіра висушується рушником.

Допоміжний засіб для скипидарних ванн (за Залмановим): мультиактивний екстракт «Омолоджуючий» додають у ванну з Білої емульсії або Жовтого розчину «Скіпофіт» по 5-10мл (1-2ч.л.), попередньо розчинивши і збовтавши його в невеликій кількості (t=40°C). Об'єм ванни – 200л, тривалість процедури – 15 хв., температура води – 36°С.

 не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук