Вернуться

"Скіпофіт ""Загальнозміцнюючий"" мультиактивний екс.250мл"

Зображення продукту
-21%
Є в наявності
Артикул:4236

Виробник: НАТУРОТЕРАПІЯ

Кількість:
Стара ціна 180 00 грн
Нова ціна 141 90 грн
Описание

«Загальнозміцнюючий» мультиактивний екстракт загальної дії, використовується як косметичний засіб для розтирання, масажу, фіто-і паросаун і як допоміжний засіб для прийняття скипидарних ванн (залмановим), для інгаляцій і поєднується з будь-яким екстрактом серії «Скіпофіт».
Має загальнозміцнюючу, тонізуючу, протизапальну дію на шкіру, завдяки збалансованому поєднанню скипидару живичного і масляних екстрактів рослин, що входять до його складу. Стимулює посилення кровотоку та поліпшення обміну речовин в органах та тканинах. Підвищує опірність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, відновлює захисні сили організму. Допомагає при застуді та запаленні.

Підвищує опірність організму
Сприяє відновленню захисних сил
Профілактика застуди та запалення
Спосіб застосування:

Місцеві ванни на проблемні області: розчинити 5-10мл (1-2ч.л.) екстракту в ємності з гарячою водою (t=40°С), закрити кришкою і ретельно збовтати до фарбування води в білий колір, потім влити отриманий розчин у зручну ємність із 5–10 літрами води (t=36–38°C). Тривалість ванни – 15 хв., після чого шкіра висушується рушником.

 

Допоміжний засіб для скипидарних ванн (за Залмановим): мультиактивний екстракт «Релакс» додають у ванну з Білої емульсії або Жовтого розчину «Скіпофіт» по 5-10мл (1-2ч.л.), попередньо розчинивши і збовтавши його в невеликій кількості (t=40°C). Об'єм ванни – 200л, тривалість процедури – 15 хв., температура води – 36°С.

Склад: Скипидар живичний натуральний (вищий сорт), масляні екстракти трутовика косотрубчастого (чага), солодки голої, кропиви дводомної, безсмертника піщаного, півонії ухиляється, зізифори клиноподієподібної, левзеї сафлороподібної.

 

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук