Вернуться

"Скіпофіт" "Нормалізація ваги"" мультиактивний екстракт 250мл"

Немає в наявності
Артикул:4241

Виробник: НАТУРОТЕРАПІЯ

Кількість:
Нова ціна 151 80 грн
Описание

Скіпофіт "Нормалізація ваги" - мультиактивний екстракт загальної дії, використовується як косметичний засіб для розтирань, масажу, фіто-і паросаун і як додатковий допоміжний засіб для додавання в скипидарні ванни (залмановим).
Екстракт відновлює порушений клітинний метаболізм, стимулює мікроциркуляцію крові, запобігає застійним процесам у капілярах, насичує кров киснем, сприяє виведенню токсичних метаболітів та значно зменшує набряки.

 

Завдяки поєднанню скипидару живильного і масляних екстрактів жостеру, кипрію, льону, безсмертника, зізифори, левзеї, що входять до його складу, екстракт нормалізує обмін речовин, видаляє надлишки жирових відкладень. Присутність у рецептурі скипидару та рослинних екстрактів жостеру ламкої, зніту вузьколистого, безсмертника піщаного, левзеї допомагає при надмірній масі тіла, коригує рельєф шкіри в проблемних місцях, надає їй еластичність та здоровий вигляд.

 

Екстракт значно підвищує швидкість жирового обміну, перешкоджає надмірному відкладенню жиру.

Розтирання: щодня 2-3 рази на день невелику кількість екстракту нанести на шкіру проблемної області та втирати масажними рухами до повного вбирання. Після цього рекомендується перебувати в теплі або відвідати лазню (сауну).

Місцеві ванни на проблемні області: розчинити 15–30 крапель екстракту в невеликій кількості гарячої води (t=60–70°C) і ретельно перемішати, потім влити отриманий розчин у зручну ємність із 5–10 літрами води (t=36°C) . Тривалість ванни – 15 хв., після чого шкіра висушується рушником.

Допоміжний засіб для скипидарних ванн (за Залмановим): мультиактивний екстракт додають у Білу емульсію або Жовтий розчин «Скіпофіт» по 15–30 крапель, попередньо розчинивши їх у невеликій кількості гарячої води (t=60–70°C). Тривалість ванни – 15 хв, температура води – 36°С.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів та загальні протипоказання для прийняття теплих ванн.

Склад: скипидар живичний, масляні екстракти трав: крушина ламка (кора), кипрей вузьколистий, кукурудзяні приймочки, ряска маленька, льон посівний (насіння), мучниця звичайна, безсмертник піщаний, зізифора клиноподієвидна, лев.

 

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук