Вернуться

Отогут Сквален краплі вушні по 10 мл

Зображення продукту
Новинка
Є в наявності
Артикул:100004837

Виробник: ГЕОРГ БІОСИСТЕМИ

Кількість:
Нова ціна 78 86 грн
Описание

склад

Ефірна олія евкаліпта – 0,5%, екстракт календули – 0,15%, екстракт шавлії – 0,1%, сквален – 0,1%.

Допоміжні речовини : гліцерин, вода, хлоргексидин біглюконат, полікватерніум-37.

Опис

Однорідна рідина від світло-жовтого до жовтого кольору, без сторонніх включень та домішок. Дозволяється наявність незначного помутніння або осаду.

Упаковка

Флакон полімерний крапельний ємністю 10 мл (ml), поміщений у картонну коробку разом з інструкцією із застосування. Не менше ніж 280 доз.

Властивості

Даний засіб робить свою дію не за допомогою фармакологічного, імунологічного чи метаболічного процесу, а виконує механічну та хімічну дію через функціональні компоненти.

Дія засобу «ВІДПОВІДЬ СКВАЛЕН» (OTOGUT SQUALENE) обумовлена ​​властивостями компонентів, що входять до його складу та мають регенеруючі, фітохімічні та антиоксидантні властивості.

Механізм дії найпоширеніших антиоксидантів полягає у обриві реакційних ланцюгів: молекули антиоксиданту взаємодіють із активними радикалами з утворенням малоактивних радикалів. Навіть у невеликій кількості (0,01-0,001%) антиоксиданти зменшують швидкість окиснення, тому протягом деякого періоду часу (період гальмування, індукції) продукти окиснення не виявляються. У практиці гальмування окислювальних процесів велике значення має явище синергізму – взаємного посилення ефективності антиоксидантів у суміші чи присутності інших речовин.

Саме такий взаємопідсилювальний вплив компонентів «ВІДПОВІДЬ СКВАЛЕН» (OTOGUT SQUALENE) забезпечує його дію при застосуванні за призначенням.

Ефірна олія евкаліпту здійснює протизапальну, анестезуючу та ранозагоювальну дію завдяки своїм фітохімічним та антиоксидантним властивостям.

Екстракт календули має протизапальні, ранозагоювальні та антимікробні властивості. Виявляє противірусну активність. Прискорює регенерацію, захищає від появи грубого келоїду у місці ушкодження.

Екстракт шавлії має антисептичні та ранозагоювальні властивості.

Сквален стимулює регенерацію клітин шкіри та слизових оболонок. Природний антиоксидант, має протизапальні та антимікробні властивості. Він має здатність захоплювати термодинамічно активні синглетні атоми кисню, що утворюються в результаті окисних реакцій. У клітинах шкіри людини сквален поглинає вільні радикали та зменшує ушкодження, спричинені окислювальним стресом.

Гліцерин застосовується як пом'якшувальний засіб за рахунок його властивостей, як речовина, що швидко відбирає воду з тваринної та рослинної тканини, і речовина, що перешкоджає висиханню та замерзанню.

Хлоргексидин біглюконат – антимікробний компонент, завдяки якому суттєво зменшується ризик мікробного зараження, здатного викликати псування продукту. Мета застосування консервантів – це або знищення бактерій, дріжджів та цвілевих грибів, або уповільнення їх зростання та розвитку.

Рекомендації щодо застосування

Краплі вушні «ВІДГУК СКВАЛЕН» (OTOGUT SQUALENE) для зовнішнього застосування.

Використовуються:

  • при зовнішньому та середньому отиті;
  • при реактивних отитах, у тому числі після прийому водних процедур та при видаленні сірчаних пробок;
  • для регенерації після оперативних втручань у середньому вусі як протизапальний засіб;
  • при гнійних інфекціях;
  • при запаленні євстахієвих (слухових) труб;
  • при болях і «прострілі» у вусі, закладеності вуха, шумі у вухах та голові;
  • з метою захисту вух при переохолодженні.

Спосіб застосування та дози

Дітям віком від 6 років та дорослим закопувати по 4 краплі у зовнішній слуховий прохід вуха, яке болить, 2-3 рази на добу. Курс застосування не повинен перевищувати 10 днів, після чого його слід переглянути.

Застереження

Для того, щоб запобігти неприємним відчуттям в результаті контакту шкіри слухового проходу з холодним розчином, слід зігріти флакон в руках перед застосуванням.

Застосування дітям дозволяється лише у присутності дорослих.

Для запобігання поширенню інфекції не слід користуватися одним флаконом кільком особам.

Не можна застосовувати цей засіб особам з індивідуальною підвищеною чутливістю до його компонентів.

Необхідно припинити використання засобу за перших ознак появи шкірного висипу або інших ознак місцевої або загальної гіперчутливості.

Краплі вушні «ВІДГУК СКВАЛЕН» (OTOGUT SQUALENE) не можна закопувати в очі чи ніс.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Зачекайте щонайменше 15 хвилин між використанням «ВІДГУК СКВАЛЕН» (OTOGUT SQUALENE) та іншими медичними виробами або лікарськими засобами.

Термін придатності

Дивитися на упаковці. Після відкриття флакона рекомендується використовувати засіб протягом 5 тижнів.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від +5 до +25 °С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук