Вернуться

Клірвін крем д/шкіри повік 20г

Є в наявності
Артикул:100003194

Виробник: РЕАЛКОСМЕТІКС

Кількість:
Нова ціна 33 00 грн
Описание

Крем «Клірівн» є унікальним засобом, що доглядає шкіру навколо очей.
«Клірвін» — це чудове поєднання давніх традицій та сучасної косметології. Насамперед творці крему ґрунтувалися на тисячолітніх традиціях індійської медицини. Аюрведа, помножена на досягнення вчених останніх років, творить чудеса, пропонуючи людині неповторну можливість зберегти молодість та привабливість.

Всі компоненти крему відображають силу природних багатств, здатних без шкідливих добавок мінімізувати вплив екології та навколишнього середовища, що погіршується.

Крем «Клірвін» допомагає покращити стан шкіри повік.

Регулярне застосування крему «Клірвін» - запорука наявності здорової та молодої шкіри навколо очей. Загальні правила догляду обов'язково включають щоденне очищення шкіри, а також нанесення крему вранці і ввечері. Тільки постійний догляд може забезпечити реальний вплив на шкіру повік, зменшуючи, або навіть ліквідуючи як внутрішні, і зовнішні негативні чинники.

 

Показання:

Крем "Клірвін" допомагає вирішити кілька проблем:

• Захист від зовнішніх впливів — якщо не користуватися кремом для шкіри повік, то агресивне довкілля буде завдавати все більшої шкоди шкірі, яка дуже швидко стане дуже помітною.

• Крем зволожує шкіру – якщо не користуватися ним регулярно, шкіра стане сухою, вікові зміни настають набагато швидше.

• Крем допомагає впоратися з набряклістю. Зазвичай набряки виявляються вранці, і щоб вийти з дому, не боячись поглянути на свої очі в дзеркало, слід подбати про їхній стан заздалегідь — за допомогою крему «Клірвін».

• Перші зморшки – сигнал до того, щоб терміново почати використовувати крем для шкіри повік. Попередити збільшення кількості зморшок навколо очей є одним із завдань крему «Клірвін».

• Навіть за наявності зморшок крем допомагає їх скоригувати і поставити захист для поширення подальшого процесу в'янення шкіри.

• Стрес та втома позначаються на стані шкіри повік – крем допомагає усунути темні кола під очима, надати шкірі тонусу та рівного кольору. Як би ви не втомилися, при використанні крему новий вигляд вам гарантований.

 

Застосування: Крем наносити вранці, після вмивання і ввечері, після зняття макіяжу. Нанесіть невелику кількість крему та легкими дотиками кінчиків пальців промасируйте шкіру навколо повік.

Склад вказано на упаковці.

Протипоказання: індивідуальна нестерпність компонентів.

Чи не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук