Вернуться

Гірчичний порошок пакет №10

Є в наявності
Артикул:100002993

Виробник: КЛЮЧИ ЗДОРОВ'Я

Кількість:
Нова ціна 9 64 грн
Описание

ДОМАШНИЙ САНАТОРІЙ ПРИ ПРОСТУДІ І БОЛІ В СУСТАВАХ.
ГІРЧИЧНИЙ ПАКЕТ № 10.
КОСМЕТИЧНИЙ ЗАСІБ СУХИЙ НА ОСНОВІ ПРИРОДНИХ КОМПОНЕНТІВ.
Порошок з насіння гірчиці здавна використовується народною медициною як протизапальний, антисептичний та відволікаючий засіб. Мелений червоний перець, який входить до складу "Гірчично-Перцевого пакета", має бактерицидні особливості, сприяє посиленню кровообігу. Додавання вівсяних або пшеничних висівок пом'якшує опуклість гірчичного порошку і заспокоює подразнену шкіру.

Рекомендується як профілактичний засіб при простудних захворюваннях (бронхіти, пневмонії), невралагії, радикуліті, міозіті та інших захворюваннях.

Зручний у застосуванні, гігієнічний, не викликає опіків шкіри. Форма випуску дозволяє використовувати його як на невеликих ділянках шкіри, так і великих.

Після закінчення процедури на шкірі не залишаються частинки гірчично-перцевої суміші.

Спосіб застосування: для зовнішнього застосування. Перед використанням пакет зтрусити для рівномірного розподілу складу. Опустити в теплу воду на 30 с і покласти на шкіру. Зверху можна накрити рушником. Після зняття гірчичного пакета область шкіри необхідно протерти вологою серветкою.

Склад: гірчичний порошок, висівки мелені.

Протипоказання: не використовувати на пошкоджених ділянках шкіри, при підвищеній чутливості до окремих компонентів пакета, нейродерміті.

Вагітним та дітям необхідна консультація лікаря перед використанням.

Форма випуску: полімерний пакет, який має 10 пакетів, кожен розділений на 4 частини, заповнені гірчичною сумішшю.

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук