Вернуться

Гірчичний порошок дитячий пакет №10

Є в наявності
Артикул:100002994

Виробник: КЛЮЧИ ЗДОРОВ'Я

Кількість:
Нова ціна 9 64 грн
Описание

ДОМАШНИЙ САНАТОРІЙ ПРИ ПРОСТУДІ, КАШЛІ ТА НАСМАЧАННІ.
ГІРЧИЧНИЙ ПАКЕТ № 10.
КОСМЕТИЧНИЙ ЗАСІБ СУХИЙ НА ОСНОВІ ПРИРОДНИХ КОМПОНЕНТІВ.
Порошок з насіння гірчиці здавна використовується народною медициною як протизапальний, антисептичний та відволікаючий засіб. Мелений червоний перець, який входить до складу "Гірчично-Перцевого пакета", має бактерицидні особливості, сприяє посиленню кровообігу. Додавання вівсяних або пшеничних висівок пом'якшує опуклість гірчичного порошку і заспокоює подразнену шкіру.

 

Рекомендації та спосіб застосування:

На тіло при кашлі, бронхіті, пневмонії. Перед використанням опустити пакет у теплу воду на 30 сек і покласти на середину грудей, уникаючи ділянку серця та під лопатки. Зверху можна накрити рушником. Час процедури залежить від віку дитини до стійкого почервоніння. При відчутті сильного печіння-зняти. Після чого необхідно протерти ділянку тіла, де був гірчичник, вологою серветкою та вкрити дитину ковдрою.
На ступні ніг дуже ефективно при застуді. Цю процедуру краще проводити перед сном. Гірчичний пакет опустити в теплу воду на 30 сек і покласти на ступні ніг, зверху накрити целофаном та одягнути шкарпетки. Зняти пакет і після чого необхідно протерти ділянку тіла, де був гірчичник, вологою серветкою та вкрити дитину ковдрою.
Склад: гірчичний порошок, висівки мелені.

Протипоказання: не використовувати на пошкоджених ділянках шкіри, при підвищеній чутливості до окремих компонентів пакета, нейродерміті.

Вагітним та дітям необхідна консультація лікаря перед використанням.

Форма випуску: полімерний пакет, який має 10 пакетів, кожен розділений на 4 частини, заповнені гірчичною сумішшю.

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук