Вернуться

"Фітоворонки вушні ""Діас"" розмір ""Mini"" ДІАС-ГОЛД"

Є в наявності
Артикул:100003893

Виробник: ДІАС-ГОЛД

Кількість:
Нова ціна 103 58 грн
Описание

ТРАДИЦІЙНИЙ НАРОДНИЙ ЗАСІБ – ВУШНІ ФИТОВОРОНКИ І ФІТОСВІЧІ (ФІТОВОРОНИКИ І ФІТОСВІЧІ ВУШНІ) ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПРИ: НЕВРІТЕ СЛУХОВОГО НЕРВУ; ЗАПАЛЕННЯ ВУХА, ГОРЛА, НОСА (ТОНЗИЛІТ, РИНІТ, ОТІТ, ГАЙМОРИТ); ШУМУ У ВУХАХ І ЗНИЖЕННІ СЛУХА; ВІДСКЛЕРОЗІ; ЗАХВОРЮВАННЯ ПРИДАВНИХ ПАЗУХ НОСА; ВІДНОВЛЕННЯ ПРОХОДНОСТІ ФІЗІОЛОГІЧНИХ ВІДТВОРЕНЬ ВУХА ТА НОСОГЛОТКИ; ВУШНИХ СІРНИХ ПРОБКАХ; ГОЛОВНИХ БОЛЯХ, МІГРЕНІ І ГОЛОВОКОРУЖЕННЯ.

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

підготуйте дві фітоворонки (фітосвічки), сірники, вату, склянку з водою, палички з ватою, бавовняну серветку з прорізом для фітоворонки. Перед процедурою зробіть масаж вушної раковини з будь-яким кремом. Покладіть голову на подушку, накрийте вухо бавовняною серветкою. Підпаліть верхній кінець фітоворонки (фітосвічки), вставте нижній (з фольгою) у зовнішній слуховий прохід. Фітоворонка (фітосвічка) має бути у вертикальному положенні. Зачекайте, доки вона догорить до фольги, після чого погасіть її у склянці з водою. Очистіть вухо паличкою з ватою та закладіть слуховий прохід ватою на 15-20 хвилин. Повторіть процедуру для іншого вуха.

 

Профілактика – 1 раз на місяць; гострі захворювання 1 раз на 2 дні, протягом 10 днів; хронічні захворювання 2 рази на тиждень протягом місяця. При необхідності курс лікування повторити через 10 днів.

Найкращий результат досягається при використанні фітоворонок (фітосвічок) перед сном.

Запобіжні заходи: використовувати дітям з 5 років. Процедуру проводити під контролем дорослих.

 

СКЛАД: продукти бджільництва (віск-капанець, прополіс), ефірні олії м'яти, шавлії, ялиці.

 

не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук