Вернуться

Бішофіт для суглобів 1л

Є в наявності
Артикул:100003051

Виробник: МАГНЕТТО

Кількість:
Нова ціна 64 61 грн
Описание

Мінерал Бішофіта – це унікальний концентрат природного магнію, який витягується з нижньої частини первісного океану.

Для тих, хто підозрює дефіцит магнію, і тих, хто замислився приймати магній для підтримки оптимального здоров'я, існує препарат із давнім магнієвим мінералом Бішофітом. Слід звернути увагу, що найкращі загальнобіологічні результати отримані з Полтавським Бішофітом, пласт якого розташований глибше за інші промислові поклади (глибина 2,5 км), що вказує на найдавніше пригоду.

Просте використання бішофіту в домашніх умовах можна порівняти з проведенням дорогих санаторних процедур. Великий термін зберігання та багатофункціональне використання препарату заслужено роблять його незамінним у домашній аптечці.

Однією з форм доставки магнію в організм людини і швидкого поглинання його клітинами, є застосування бішофіту зовнішньо (трансдермально), одна чайна ложка якого містить близько 490 мг елементарного магнію.

 

Бішофіт для суглобів зміцнює м'язові та сполучні тканини суглоба, активізує процеси обміну речовин. Великий вміст магнію, йоду, брому, заліза, цинку, марганцю, кремнію, срібла та селену покращує мікроциркуляцію крові та лімфи. Корисний при запаленнях у суглобових тканинах та набряках.

 

Спосіб вживання: перед використанням вміст флакона струсити.

Метод вживання: легко втерти в шкіру та тепло укутати на 1-2 години. Компрес-розвести 1:1 гарячою водою 35-40С, намочити тканину та нанести на тіло під плівку та тепло вкрити на 20-30 хвилин.

Місцеві ванни для рук і ніг: 100 мл на 1 літр гарячої води, тривалість 15-20 хвилин.

Місцеві ванні: розчинити 100 мл Бішофіту на 5 літрів води за температури води 35-37 С.

 

Склад: бромистий хлормагнієвий розчин, ефірна олія м'яти, евкаліпта, сосни, гліцерин, алантоїн, барвник.

Протипоказання: індивідуальна нестерпність.

Чи не є лікарським засобом.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук