Вернуться

Біфлекс крем по 30 г в тубах

Зображення продукту
Новинка
Є в наявності
Артикул:2110

Виробник: ГЕОРГ БІОСИСТЕМИ

Кількість:
Нова ціна 75 83 грн
Описание

склад

Активні компоненти : хондроїтин сульфат, D-глюкозаміну гідрохлорид, екстракт бодяги.

Допоміжні компоненти : емульгін, вищі спирти, парфумерна олія, поліметилсилоксан, бронопол, метилпарабен, пропілпарабен, бутілоксианізол, вода.

Властивості

Ефективність комбінованого крему Біфлекс обумовлена ​​поєднанням клінічно адаптованих компонентів: хондроїтин сульфат, D-глюкозаміну гідрохлорид, екстракт бодяги.

Хондроїтин сульфат  є високомолекулярним мукополісахаридом, який знаходиться у значних кількостях у різних видах тканини, особливо хрящової. Стимулює процеси регенерації хрящової тканини, сприяє відновленню суглобової сумки, хрящових поверхонь суглобів, відіграє роль природного мастила суглобових поверхонь, а також уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрати кальцію, що прискорює процеси відновлення кісткової тканини та полегшує рухливість уражених суглобів. Важливою дією хондроїтину сульфату є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину.

D-глюкозаміну гідрохлорид бере участь у синтезі протеогліканів, гіалуронової, хондроїтинсерної кислот та інших речовин, які є будівельним матеріалом для суглобових оболонок, внутрішньосуглобової рідини та хрящової тканини. Нормалізує відкладення кальцію в кістковій тканині. Комбінація хондроїтин сульфату і D-глюкозаміну гідрохлориду рекомендується в комплексі лікування захворювань опорно-рухового апарату та інших станів, що супроводжуються дегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобового хряща (при первинному і вторинному остеоартрозі , хондромаляції надколінка, деформуванні суглобів (підвивихи, анкілози), переломах (для прискорення утворення кісткової мозолі), підвищеному функціональному навантаженню на суглоби (надмірна вага, фізичні навантаження).

Екстракт бодяги  забезпечує трансдермальну (що проводить через шкірний бар'єр) дію, що дозволяє активним речовинам на 12-15% краще проникати через клітинні мембрани. Чинить виражену протизапальну та протинабрякову дію.

Взаємодія комбінації вище наведених компонентів забезпечує регенеруючий, протизапальний, аналгезуючий ефект, покращує рухливість суглобів.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується у комплексній терапії для відновлення хрящової тканини, поліпшення кровообігу та зняття запалення у суглобах.

Спосіб застосування

Для зовнішнього застосування.

Проколіть мембрану туби шипом верхньої частини ковпачка. Наносити 2-3 рази на день на шкіру над місцем ураження смужкою довжиною 1-1,5 см і втирати до повного вбирання в шкіру.

Курс триває 4-5 тижнів. При потребі курс повторити.

Відгуки покупців
Залишити свій відгук